Селяни з Полтавщини перекрили дорогу на сміттєзвалище

У п’ятницю 4 червня мешканці села Макухівка перекрили дорогу на Полтавське міське сміттєзвалище і не пропускають спеціалізовані вантажівки зі сміттям.

Люди вимагають звернути увагу на екологічну проблему через полігон твердих побутових відходів. У руках вони тримають плакати, у яких звинувачують міську та обласну влади у бездіяльності щодо вирішення проблеми сміттєзвалища, повідомляє інтернет-видання Полтавщина.

З 8:00 дорога на міське сміттєзвалище перекрита. Місцеві мешканці звинуватили обласну та міську влади у бездіяльності

«Це проблема не тільки Макухівки, а й Ліску, Копилів, Марківки, Микільського. Інфільтрат потрапляє у ґрунтові води, у річку Коломак. До того ж люди потерпають від частих пожеж. Міська влада нічого не робить, щоб розпочати процес будівництва сміттєпереробного заводу (а тільки підготовка триває 2 роки). Мешканці хочуть зробити акцію безстроковою, але я запропонував зробити її попереджувальною!», — сказав депутат міської ради.

Власник вантажного таксі «Зебра» Володимир Візир повідомив, що також долучається до акції протесту, адже з його вантажівок на в’їзді до сміттєзвалища вимагають гроші.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.