На Хмельниччині встановили перший молокомат

У Хмельницькому встановили перший автомат «ЕкоМолоко». Фермерське молоко з автомату можна придбати за 25 гривень.

Про це повідомляє МТРК Місто.

Замість пастеризації використовується новий метод фільтрації молока. Зйомні 200-літрові картриджі-бідони наповнюють охолодженим молоком і доставляють до автомату. Молоко сюди доставляється свіже, зберігається при температурі 4°С  і може так зберігатися близько 72 годин. Бідони змінюються що два дні.

«Внутрішнє обладнання автомата — з нержавіючої сталі з якісним порошковим фарбуванням для харчової промисловості. Молоко в автоматах проходить чіткий та постійний контроль на кожному етапі – від стерильного доїння корови до безпосередньої подачі клієнтам. Носик подачі молока для наливу розроблений так, аби не утворювалася піна»,  — пояснив Олег Лукасік, керівник компанії-виробника автоматів.

Після того, як покупець забирає молоко, закривається лоток і проводиться дезінфекція.

Наразі ціна — акційна. Розраховуватися в автоматі можна як паперовою готівкою, так і монетами. Також можна розрахуватися через мобільний банківський додаток. Крім того, можна оформити картку-брелок і купувати молоко не використовуючи готівку, а поповнюючи рахунок. Тобто принципи роботи автомату такий же, як і в тих, в яких хмельничани вже звикли купувати воду.

Розташований молокомат у мікрорайоні Гречани, на вулиці Романа Шухевича 5/4, біля магазину «Сонях». Загалом же в місті планують встановити близько десятка таких.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.