На Харківщину від ЮНІСЕФ передали 3 600 ноутбуків для школярів

За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) заклади загальної середньої освіти та діти Харківщини у 2023 році отримали 13 700 ноутбуків. До нової партії у 2024 році увійшло 3600 потужних гаджетів. 

Про це повідомляє видання Mykharkov. 

«На жаль, ми досі маємо території, де через безпекову ситуацію відновити очне навчання не можливо. Водночас девайси для дітей — це не лише про під’єднання до уроків, не лише про виконання домашнього завдання. Це також про можливість спілкуватися з однолітками, дізнаватися нову інформацію, отримувати підтримку від вчителів», — зазначив Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

Від початку повномасштабного вторгнення  ЮНІСЕФ доставив понад 64 000 індивідуальних цифрових пристроїв для учнів та вчителів по всій Україні. До кінця березня цього року буде передано ще 28 300 пристроїв в межах Коаліції девайсів.

Закупівля та доставка нової партії ноутбуків стали можливими завдяки підтримці Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) та Європейського Союзу. Проєкт упроваджується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.