За програмою єВідновлення виплатили вже понад 5 мільярдів гривень

За рік роботи програми компенсації за пошкоджене та знищене росією житло єВідновлення більше 86 тисяч українців звернулися по допомогу. Підтверджено виплати 52,4 тисячам заявників на загальну суму 5,6 млрд грн.

Про це повідомили на порталі Децентралізація.

Ще майже 13 тисяч українців подали заяви на отримання житлових сертифікатів за повністю знищене житло загальною сумою на 10,1 млрд грн. І вже 2402 заявники успішно реалізували житлові сертифікати, придбавши нове житло замість знищеного. 

«Частіше за все — купують в Київській області та місті Київ, також користується попитом нерухомість в Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях. Сумарна вартість придбаного житла майже 5 млрд грн», — йдеться у повідомленні.

А найбільше заяв на отримання державної програми компенсацій — і за пошкоджене, і за зруйноване житло — надійшло з Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID Ukraine - USAID Україна TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.