Громади отримають безвідсоткові позики на термомодернізації

Уряд під час засідання 21 жовтня затвердив постанову, якою знижується до 0,25% річних кредитна ставка на проекти з термомодернізації адміністративних будівель, шкіл та лікарень. 

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ідеться про програму від Європейського інвестиційного банку в розмірі 300 млн євро, яка була підписана 2 роки тому. Ми переглянули умови, і тепер громади фактично отримують можливість майже безвідсоткових позик на відповідні проекти термомодернізації. Це сприятиме зменшенню споживання енергоресурсів у майбутньому», — підкреслив очільник Уряду.

Також Прем’єр-міністр повідомив, що цього тижня в Україні розпочинається опалювальний сезон. Лікарні, школи й інші соціальні об'єкти або вже підключені, або під'єднуються до тепла прямо зараз. Житловий фонд так само починають поступово підключати в більшості міст країни. Денис Шмигаль звернувся до представників місцевої влади з нагадуванням та закликом так само економно підходити до споживання енергоресурсів.

«Уряд не підвищував тарифи на газ і дав можливість закупити його за пільговою ціною. Але це не означає, що за цей газ ніхто не платить. Тому економія і ще раз економія. Електроенергії, газу, тепла. Все це важливо для перемоги на енергетичному фронті», — зауважив Глава Уряду 

Прем’єр-міністр зауважив, що українці у вечірні години знизили споживання електроенергії на 5,4%, порівняно з попередніми днями. 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.