Селяни з 13 областей можуть отримати від ООН корм для тваринництва

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує національний тендер на закупівлю кормів та кормових добавок для тварин для підтримки вразливих виробників продукції тваринництва у 13 областях України, які мешкають у сільській місцевості.

Про це повідомляє Організація Об'єднаних Націй Україна. 

«Метою програми є підтримка понад 27 000 домогосподарств у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській та Чернівецькій областях», — ідеться у повідомленні.

У межах цього тендеру потенційним постачальникам пропонується подати пропозиції на повну або часткову кількість таких засобів для вирощування птиці, телят та свиней: 

  • пшениця подрібнена (всього 3 209,1 тонни)
  • кукурудза подрібнена (всього 1 517,8 тонни)
  • універсальна білково-вітамінно-мінеральна кормова добавка (845,65 тонни)
  • стартова білково-вітамінно-мінеральна добавка (437,99 тонни)
  • білково-вітамінно-мінеральна добавка для вирощування (437,99 тонни)
  • білково-вітамінно-мінеральна добавка для відгодівлі (всього 1 094,975 тонни)
  • макуха соняшникова (всього 1 583,85 тонни).

Згідно з нещодавньою оцінкою ФАО щодо впливу війни на сільські домогосподарства в Україні, близько 64% тих, хто займається тваринництвом, повідомили про зростаючі труднощі з придбанням кормів для тварин. Як наслідок, багатьом сільським домогосподарствам не залишається іншого вибору, окрім як вдаватися до негативних стратегій виживання, зокрема продажу виробничих активів та скорочення витрат на корми та кормові добавки для тварин.

Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши такий тендер:

Procurement of animal mineral supplements and feed kits for Ukraine (open for Ukrainian suppliers only) (Закупівля мінеральних добавок та комбікормів для тварин — Україна (відкритий лише для українських постачальників)).

Кінцевий термін подання заявки — 12 грудня 2022 року, 10:59 за Київським часом. Постачальники повинні бути зареєстровані (https://www.ungm.org/Vendor/Registration). 

Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації ФАО та подання тендерної пропозиції через ГРООН можна завантажити на сторінці UNGM Tender Management (Управління тендерами ГРООН).

Також 1 грудня 2022 року об 11:00 за Київським часом ФАО проведе онлайн-конференцію для потенційних постачальників, щоб представити детальну інформацію про вимоги для подачі заявок, а також відповість на запитання та ознайомить з інструкціями щодо реєстрації в системі ГРООН. Посилання на конференцію буде поширено через ГРООН.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.