На Волині власники корів можуть отримати до 2 тисяч гривень

Суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують від 3 до 50 голів ВРХ та власники особистих селянських господарств можуть подати документи та отримати 2 тисячі гривень за утримання корів.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Хто може бути отримувачем:

  1. Дотація надається за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку ВРХ до 13 місячного віку, який народжений у їхніх господарствах.
  2. Дотація надається за кожні шість місяців утримання молодняку ВРХ з наростаючим підсумком з урахуванням віку тварин у розмірі:
  • за перші шість місяців утримання від народження — 700 гривень за голову
  • за наступні шість місяців утримання — 1300 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2000 гривень із розрахунку за одну голову молодняку ВРХ.

Для отримання дотації за молодняк ВРХ, якому в листопаді та грудні 2023 року виповнилось 12 місяців, документи приймаються до 1 червня поточного року в разі надання витягу з Єдиного державного реєстру тварин станом на дату досягнення твариною 12-місячного віку, що підтверджує наявність в господарстві такого молодняку.

Для отримання дотації отримувачі двічі на рік: по 31 травня та 31 жовтня 2024 року подають за місцезнаходженням господарства старостам старостинських округів Луцької міської ради пакет документів.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.