Свині дорожчають — аналітика

Ціни на свиней забійних кондицій третій тиждень поспіль підвищуються, повідомляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

Останні торги весни завершилися подальшим приростом цін на ринку живця. Так, більшість операторів працювала в межах 85-87 грн/кг, хоча подекуди звучали як нижчі, так і вищі цінові пропозиції.

Учасники ринку відзначають регіональну розбіжність цін: до нижчої позначки діапазону ціни тяжіли на Заході, до максимальної — на Сході. Середньозважена ціна закупівлі зупинилася на рівні 85,5 грн/кг.

«Передумови для згаданої позитивної динаміки цін закупівлі сформувала підвищена активність з боку заготівельників на тлі нестачі свинини на внутрішньому ринку», — ідеться в повідомленні. 

Так, виробники свинини відзначили майже ажіотажний попит на тварин забійних кондицій, готовність до відновлення співпраці з боку колишніх контрагентів та

бажання забронювати об’єми ще до початку активної фази цінових перемовин. 

Як і попереднього тижня, цінову ситуацію підігріває повноцінний початок шашличного сезону та потреба виробників м’ясних виробів сформувати запаси м’ясної сировини в умовах обмеженого надходження імпортної продукції.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.