Комунальне підприємство з Прикарпаття на 14 гектарах закладає органічну лохину

Комунальне підприємство «Добробут Захід», власником якого є П’ядицька громада, що на Івано-Франківщині, проводить органічну сертифікацію плантації лохини.

КП має намір збільшити плантацію до 14 га та вже отримало від програми DOBRE грантову підтримку на автоматизований полив, холодильник та сортувальну лінію.

Про це повідомили на сторінці Комунального підприємства Добробут Захід.

«Добробут Захід» з 2020 року вирощує лохину високорослу на площі 7 га. Минулого року підприємство зібрало стартовий урожай ягід лохини, вирощеної за органічними технологіями.

«За підтримки програми DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та агрономічного супроводу міжнародної експертки з вирощування ягід Ганни Луцько розпочалася сертифікація лохинового поля міжнародним сертифікаційним органом Органік Стандарт», — ідеться у повідомленні.

Зазначимо, органічний сертифікат дасть можливість продавати ягоду за кращою ціною, бути конкурентоспроможними, вийти на нові ринки збуту, зайти в місцеві супермаркети.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.