Уряд розширив перелік культур до висадки за грантові кошти

Прийнята Постанова № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738» розширює перелік культур, які заплановані до посадки за рахунок грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Тепер дозволені ще шипшина і мигдаль.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«Уряд визначив, що грантова підтримка для вирощування мигдалю буде поширюватись виключно на кілька областей:  Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, Закарпатську, Кіровоградську та Донецьку», — ідеться у повідомленні.

Також, Постановою визначається перелік нормативно-правових документів для підтвердження одержувачем гранту створення нових робочих місць. Це такі документи: копія поданого до органів ДПС податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за останні звітні періоди.

Окрім того, рішенням Уряду визначається виключний перелік податків та зборів для моніторингу і фіксації повернення використаних бюджетних коштів суб’єктом господарювання. Це єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне страхування, податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб, ПДВ, єдиний податок та земельний податок.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.