Органічні виробники можуть подавати заявки на грант від Швейцарії

Об’єднання учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива» оголосив про початок прийому заявок в рамках 3-го етапу програми «Підтримка органічного сектору в Україні», який буде впроваджуватись за підтримки Швейцарії.

Про це повідомляє Органічна ініціатива.

На цьому етапі безповоротну нецільову допомогу буде надано заявникам, що є юридичними особами або ФОП, які працюють або релоковані зі звільнених територій України у Донецькій, Житомирській, Київській (лише область), Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

«Надіслати необхідно заявку (підписану і відскановану/сфотографовану та у форматі Word) на отримання безповоротної нецільової фінансової допомоги разом разом із копією органічних сертифікатів за останні 2 роки і підписаною декларацією»,  — ідеться у повідомленні. 

На основі опитування, проведеного Органічною ініціативою серед українського органічного бізнесу на початку 2023 року, QFTP підтримає органічних операторів України з метою збереження їхнього органічного виробництва, переробки та/або торговельної діяльності.

Заявку необхідно надіслати не пізніше 21 травня 2023 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.