Стали відомі актуальні закупівельні ціни на свинину

На початку листопада торги завершилися для операторів вітчизняного ринку свинини зниженням закупівельних цін на 1,5-3 грн/кг. 

Так, більшість товарних партій у Центрі реалізували по 68-71 грн/кг, на Сході ціна коливалася в діапазоні 66-70 грн/кг, у західних областях в межах 66-68 грн/кг, зазначають в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

«Цінові позначки нижче 66 грн/кг зустрічалися епізодично у Східних регіонах і виключно при бронюванні партій після завершення основних торгів — у понеділок-вівторок поточного тижня. Середньозважена ціна реалізації свиней забійних кондицій цього тижня зупинилася на рівні 67,4 грн/кг, поступившись 2,9% минулотижневому показнику», — повідомили експерти. 

Ключовими чинниками, що наразі створюють тиск на ціни є посилення конкурентної боротьби між переробниками на тлі зменшення торговельної активності та обережніша закупівля живця. 

Так, представники м'ясопереробки були змушені скорегувати обсяги заготівлі, щоб запобігти формуванню перехідних залишків продукції через порушення графіків постачання охолодженої свинини у зв'язку з частими повітряними тривогами та перебоями електропостачання.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.