Стали відомі закупівельні ціни на живець свинини

У ході торгів ціни на живець свиней скорегували на 1,5-4 грн/кг, як і тижнем раніше. Зокрема, у Центрі закупівельні ціни більшості товарних партій коливалися в межах 72-74 грн/кг, менша пропозиція свинини на Сході втримала ціни в межах 74-76 грн/кг, у західних областях діапазон цін звузився до 70-71 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка «зсунулася» на 2,3% до 72,2 грн/кг.

Про це повідомляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

Зниження цін на ринку свиней забійних кондицій продовжилося у другій половині жовтня.

За відгуками виробників свинини минулого тижня заготівельники продовжили тиск на ціни, мотивуючи його достатністю ринкової пропозиції в умовах зниження потреби в тваринах забійних кондицій та сезонного спаду торгівельної активності. 

«Низка переробників констатують зменшення обсягів заготівлі у відповідь на корегування замовлень з боку роздрібної торгівлі свининою. Частина операторів відзначає істотні складнощі з дотриманням графіку поставок охолодженої свинини через тривалі повітряні тривоги та перебої з подачею електроенергії», — повідомили аналітики. 

Водночас, ситуація із пропозицією товарних партій та ринкової потреби у ній істотно варіює залежно від регіону, а м’ясопереробники все частіше практикують заготівлю в суміжних областях, що посилює міжрегіональну розбіжність цін.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.