Арахіс

Однорічна трав'яниста рослина роду арахіс родини бобових з прямостоячим або сланким стеблом.
43

Арахіс, або земляний горіх, — це однорічна трав'яниста рослина родини Бобові. Арахіс — це цінна харчова культура, яка вирощується у багатьох країнах світу, в тому числі в Україні.

Арахіс зі своїми корисними властивостями а також високою харчовою цінністю справедливо вважається одним з найпопулярніших горіхів в усьому світі. Однак насправді арахіс зовсім не горіх. Він відноситься до олійних культур сімейства бобових.

Основні характеристики

Коренева система арахісу мичкувата, проникає в ґрунт на глибину до 180–200 см.

Стебло арахісу розгалужене, висотою 30-50 см заввишки, листки парноперисті.

Квітки арахісу дрібні, помаранчево- жовті, з'являються через 1,5 місяці після сівби.

Плоди арахісу — горіхи, завбільшки з волоський горіх. Шкірка плодів арахісу коричнева, м'якоть — біла, масляниста. У кожному горісі арахісу міститься від 2 до 4 насінин.

Історія

Арахіс походить з Південної Америки, де його вирощували з давніх часів. Археологічні знахідки свідчать про те, що арахіс вирощували в Перу вже 7500 років тому.

У Європу арахіс потрапив у 16 столітті завдяки португальським мореплавцям. У Північну Америку арахіс потрапив у 17 столітті завдяки іспанським конкістадорам.

У 19 столітті арахіс став популярним продуктом харчування в США. У 1895 році доктор Джон Харві Келлог винайшов арахісову пасту, яка швидко стала популярним продуктом харчування.

Сьогодні арахіс вирощують у багатьох країнах світу, в тому числі в Україні. Арахіс є цінним харчовим продуктом, який містить багато вітамінів, мінералів та антиоксидантів.

В українській культурі арахіс не має такого широкого поширення, як у США або інших країнах. Однак арахіс можна знайти в деяких українських стравах, таких як арахісова паста, арахісове масло, арахісове печиво та інші.

Арахіс — це одна з найпопулярніших закусок у світі. Арахіс також використовують для приготування різних страв, таких як арахісове масло, арахісова паста, арахісове печиво, арахісове морозиво та інші.

Арахіс є цінним харчовим продуктом, який містить багато вітамінів, мінералів та антиоксидантів. Арахіс має високу енергетичну цінність, тому його часто використовують для приготування енергетичних батончиків і інших продуктів.

Практичне використання

Арахіс — це корисний продукт, який містить багато вітамінів, мінералів та антиоксидантів. Арахіс багата на вітаміни B1, B2, B3, B6, E, PP, а також мінерали: калій, кальцій, магній, залізо, фосфор. Арахіс має високу енергетичну цінність, тому його часто використовують для приготування енергетичних батончиків і інших продуктів.

Арахіс можна їсти в сирому вигляді, смаженому, а також використовувати для приготування різних страв, таких як варення, цукати, компоти, мармелад, пастила, джеми, желе, а також додають до м'ясних і рибних страв.

Технологія вирощування

Арахіс — це теплолюбна рослина, тому його вирощують у районах з теплим кліматом. Арахіс не виносить заморозків, тому його сіють, коли температура ґрунту на глибині 10 см досягає 14-15 °C.

Арахіс вирощують на легких, добре дренованих ґрунтах. Перед сівбою ґрунт потрібно перекопати і внести органічні добрива.

Арахіс сіють рядами, з міжряддям 60 см. Норма висіву становить 25-70 кг/га.

Арахіс сіють на глибину 6-8 см. Після сівби ґрунт потрібно замульчувати.

Догляд за посівами арахісу полягає в прополці, розпушуванні ґрунту та обгортанні. 

Прополку проводять у міру необхідності, щоб видалити бур'яни. Розпушування ґрунту проводять після дощу або поливу, щоб поліпшити аерацію ґрунту. Обгортання проводять, щоб замульчувати ґрунт навколо рослин і захистити їх від бур'янів.

Арахіс потребує регулярного поливу, особливо в періоди посухи. Поливати арахіс потрібно 1-2 рази на тиждень.

Арахіс потрібно підживлювати 2-3 рази у період вегетації. Весною арахіс підживлюють азотними добривами для кращого росту пагонів. Влітку арахіс підживлюють фосфорними і калійними добривами для кращого плодоношення. Восени арахіс підживлюють комплексними добривами для підготовки до зимівлі.

Збирання врожаю

Арахіс починає цвісти через 40–50 днів після сівби. Плоди дозрівають через 110-130 днів після сівби.

Збирання врожаю арахісу проводять, коли листя на рослинах починає жовтіти. Арахіс викопують із ґрунту і залишають на поверхні для просушування. Після просушування арахіс обмолочують і очищають від лушпиння.

Шкідники та хвороби

Арахіс може уражатися різними шкідниками та хворобами.

Найпоширенішими шкідниками арахісу є арахісова попелиця, арахісовий довгоносик, арахісова моль. 

Найпоширенішими хворобами арахісу є іржа, фузаріозне в'янення, бактеріоз.

Для захисту арахісу від шкідників та хвороб потрібно проводити профілактичні обробки рослини інсектицидами та фунгіцидами.

Урожайність арахісу може досягати 200-300 ц/га.

Загальні рекомендації

Для отримання високих врожаїв арахісу потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Вибирати правильну ділянку для посадки.

  • Сіяти арахіс у оптимальні терміни.

  • Забезпечувати рослини регулярним поливом і підживленням.

  • Проводити профілактичні обробки рослин від шкідників та хвороб.