Нітроамофоска допоможе покращити врожайність помідорів
Застосування нітроамофоски для всіх видів городніх культур, особливо для помідор, надає оздоровчий вплив на рослини. Томати менше хворіють паршею, кореневої і стеблової гниллю, фітофторою. На початку росту варто вносити NPK 16:16:16.
В період зав’язування плодів варто обрати нітроамофоску зі збільшеним вмістом калію. Цей елемент відповідає за вироблення рослинних цукрів, і робить плоди більш солодкими, пише Zemliak.com.
«Зазвичай Нітроамофоску для томатів вносять 3-4 рази протягом вегетаційного періоду. Перший раз — через пару тижнів після висадки розсади, наступні — з інтервалом приблизно місяць», — кажуть городники.
Нітроамофоска має значний вплив на томати — зміцнення пагонів, прискорення росту і дозрівання помідорів. Зазвичай під томати нітроамофоску вносять чотири рази:
- Перший раз томати підживлюють навесні, через пару тижнів після висадки розсади. Для цього необхідно столову ложку добрива розчинити у відрі води. Норма витрати розчину складає 0,5 л на кожну рослину.
- Друге підживлення проводять через місяць після першого. В цей час столову ложку нітроамофоски потрібно розчинити у відрі води і додати в розчин 0,5 кг коров’яку. Норма внесення — 0,6 л під рослину.
- Третє підживлення проводять на початку розпускання третьої китиці томатів. Для цього необхідно розчинити столову ложку нітроамофоски і столову ложку гумату натрію в відрі води. Норма внесення — 1 л на рослину.
- Четверте підживлення проводять через два тижні після третього тим же складом що і третє з нормою витрати розчину 1,5 л під рослину.
Та варто зауважити, якщо розсада добре себе почуває — зелена та добре розвивається, то можна скоротити кількість внесення нітроамофоски, щоб не утворився надлишок азоту, який теж має негативний вплив.
Читайте також:
- Посівний календар на травень 2025 для городу, саду, клумби та поля
- ФОП чи ФГ для власного фермерського господарства: який варіант обрати у 2025
- Городникам розповіли про домашні добрива для огірків на ранньому етапі