Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.
Навесні для підживлення часнику та цибулі згодиться нітроамофоска
Через місяць після появи паростків цибулі та часнику для підживлення можна обрати нітроамофоску.
Озимий часник підживлюють у квітні, а ярий у червні на 1 кв.м необхідно розвести у відрі води 15 г нітроамофоски, пише Zemliak.com.
«Якщо перо почало жовтіти, рослині не вистачає азоту. Потрібно розвести у 10 л. води 15 г нітроамофоски, і обприскати зелень», — кажуть городники.
Загалом городники використовують нітроамофоску по всій ділянці городу. Іноді господарі просто розкидують гранули з урахуванням квадратури, а можна ще окремо для кожної культури. При вирощуванні помідорів варто 4 рази вносити нітроамофоску за весь період зростання:
- Через пару днів після висадки — у 10 л. води розчинити 15 г нітроамофоски, і під кущ внести 500 мл.
- Через 30 днів після першого підживлення в 10 л. води розчиняють 15 г нітроамофоски і 500 г коров’яку. На один кущ знадобиться 500 мл. готового добрива.
- Під час розпускання третьої кисті, 10 л. води розчиняють 15 г нітроамофоски, 15 г гумат натрію, і під кущ вносять 1 л добрива.
- Через 14 днів після третього підживлення в 10 л. води розчиняють 15 г нітроамофоски, 15 г гумат натрію, і під кущ вносять 1.5 л добрива.
Якщо брати нітроамофоску на всю площу городу, то на 1 кв.м варто вносити під час перекочування землі 42 г добрива. Для обробки цілини беруть то 50 г на 1 кв.м, у теплицю варто вносити 30 г на 1 кв.м.
Читайте також:
- Експерти розповіли, як уникнути чорної ніжки на розсаді
- Йод згодиться для розсади перцю як стимулятор росту
- Аптечний перекис допоможе виростити міцну розсаду