Жителі з села на Житомирщині власними силами відремонтували вулицю

Пять сімей із села Іванівка Березівської громади, що на Житомирщині, зібрали 40 тисяч гривень та самостійно відремонтували дорогу на вулиці Луцькій біля своїх будинків. Місцеві жителі закупили майже сто тонн щебеню та засипали ями.

Про це пише видання Рубрика.

Жителі цієї вулиці закупили щебінь, найняли техніку і самостійно засипали ями.

«Дорога тут глиниста та ґрунтова, і раніше ніколи не ремонтувалась. Перший раз ми висипали щебінь і він потонув у цій глині. І ми продовжували машинами місити цю глину, да і люди ходять. Нині знову за два дні завезли щебінь, на третій день, в суботу, всі зібралися. У кого була лопата, працював, хто добрим словом допомагав, а хто керував, маючи життєвий досвід. От так і зробили. Треба працювати, кожен як може, бо з неба ніщо не впаде, і ніхто нам даром не дасть», — говорить Іван Номерчук, місцевий житель.

Також Іван Номерчук розповів, що для ремонту вулиці вони висипали на неї сім вантажівок щебню вагою 13 тон кожна, але цього для ремонту недостатньо.

«Є велика проблема саме на цих участках, якась частина будинків відноситься до села, якась частина будинків відноситься до міста. Ідеш до Васі, Вася каже: «Йди до Петі», ідеш до Петі, Петя каже: «Йди до Васі». До кого звертатись толком не зрозуміло взагалі. Я хотіла б, щоб це поправили, бо цей забутий Богом куточок має проблеми з дорогою та каналізацією», — каже Яна, жителька села.

Березівський сільський голова Михайло Яромов розповів, що ця вулиця відноситься до села Іванівка, що входить до складу Березівської громади, але фактично знаходиться в межах міста Житомира.

«Ми не проти, оскільки юридично, ці дороги належать до Березівської сільської ради, проте зараз рада не може взятися за їх ремонт, через проблеми з дизпаливом, грошима та тим, що у нас дороги в селах взагалі немає. Як ми можемо відремонтувати вулицю в місті Житомирі, коли під носом немає доріг?» — говорить Михайло Яромов.

Зі слів Михайла Яромова, варіанти вирішення проблеми — приєднати дані вулиці і дані території до міста Житомира.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.