Освітяни Звягельської громади передали військовим автомобіль

У понеділок 24 липня вчителі і працівники освітніх закладів Звягельської громади передали одному з військових підрозділів Збройних сил України пікап марки Mitsubishi, інформує пресслужба відповідної міської ради.

«Кошти на придбання авто були зібрані усіма працівниками закладів та установ галузі освіти, підпорядкованих управлінню освіти і науки Звягельської міської ради, а це більш ніж 1 500 осіб. Задонатили понад 200 000 грн, які конвертували в євро аби придбати авто з-за кордону», — ідеться в повідомленні.

Допоміг із придбанням, доставкою та приведенням у належний технічний стан автомобіля приватний підприємець Олександр Ющенко.

З перших днів повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну кожен заклад освіти Звягельської громади донатить, допомагає ЗСУ, учнівськими та педагогічними колективами проводяться чисельні благодійні акції, флешмоби, ярмарки. 

Цього разу вирішили зробити спільний внесок на придбання авто, яке нині вкрай необхідне на фронті. Наразі є пропозиція подальшої благодійної ініціативи для придбання реанімобіля для військових.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.