Палац Потоцьких презентував цифровий музей

У середу, 8 травня, на території комплексу палацу Потоцьких в Івано-Франківську відкрили цифровий музей «Місто і зброя». Музей створили в межах спільного з ЄС проекту «Назад до наших спільних коренів», з загальним бюджетом 356 тис. євро, інформує Zaxid.net. 

«Цифровий музей «Місто і зброя» розмістили у колишньому адміністративному корпусі гарнізонної лікарні, що діяла на території палацу Потоцьких. В музеї представлені реальні та віртуальні копії зброї XVІІ-ХХ століть, зокрема періоду Першої і Другої світової війни»,  — розповів директор Простору інноваційних Креацій «Палац» Володимир Гайдар. 

Повідомляється, здійснено підсилення фундаментів та їх подальший захист від замокання. В будівлю корпусу заведено всі необхідні інженерні мережі. Відреставровано паркет. На підлозі в коридорах штучний камінь «тераццо», який теж автентичний і відреставрований. Проведена реставрація дерев’яних вікон, підвіконь зсередини та внутрішніх дверей. Також завершено реставрацію та відновлення втрачених елементів дерев’яних вхідних дверей. Облаштовано санвузол. На вході в музейний простір є пандус для безбар’єрного доступу маломобільних груп населення.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.