російські війська обстріляли фосфорними снарядами село

Російські окупаційні війська завдали ударів фосфорними снарядами по селу Дергачівської громади, що на Харківщині. У результаті цього повністю згоріли понад 10 будинків.

Про це повідомляє видання Слобідський край.

«За останні дві доби російські війська обстріляли Дергачі, а також п’ять старостинських округів з семи, з яких складається громада. Найбільше постраждало село Безруки. Воно піддалося наймасовішим обстрілам з початку повномасштабного вторгнення. Це найбільш вцілілий населений пункт громади за межами Дергачів, у якому проживають приблизно 1000 осіб»,  — розповів Вячеслав Задоренко, голова Дергачівської громади.

За словами посадовця, ворог постійно обстрілює громаду фосфорними снарядами. Він бив по полях з зерном, тоді погоріли наші врожаї, завдавав таких ударів по Руській Лозовій, Питомнику, Слатиному, там горіли будинки, а вчора вночі вони обстріляли Безруки фосфорними та касетними зарядами. 12 домівок згоріло повністю, загалом постраждало близько 20 будівель.

У Безруках постраждалих немає. Однак через обстріл селища Слатине отримав порання чоловік 67 років. Медики оперативно надали йому медичну допомогу.

На лінії зіткнення ворог намагається перехопити ініціативу й повернути оперативний контроль над ключовими висотами, однак українські захисники відбивають атаки та завдають суттєвих втрат окупантам в районах Козачої Лопані, у Цупівці, під Дементіївкою та Великими Проходами.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.