ФАО надасть корми для виробників лососевих видів риб

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки ЄС реалізує програму підтримки виробників лососевих видів риб через забезпечення їх кормами для риб з метою подолання негативних наслідків війни та порушення ланцюжків постачання. Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 17 березня 2024 року, повідомляє Мінагрополітики.

Ця ініціатива спрямована на підтримку сталого та стійкого розвитку аквакультури.

«Відібрані заявники зможуть отримати корм у пунктах роздачі, самостійно покривши транспортні та логістичні витрати. Зверніть увагу, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги», — ідеться у повідомленні.

У межах програми, нагальна допомога буде надана аквафермерам у доступі до кормів, які мають різні вікові групи вирощуваних видів риб та різні етапи виробництва, за умови відсутності податкової заборгованості та подання у встановлені строки звітів про обсяги виробництва продукції аквакультури за затвердженою в установленому порядку формою № 1 А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2022 рік».

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.