У селі Сергіївка запрацював кондитерський цех

Підприємець із невеликого села Сергіївка на Полтавщині, разом із родиною відкрив у селі пекарню, сироварню та кондитерський цех. 

Володимир був одним із перших серед мешканців району, хто став учасником грантової програми від держави Власна справа. Кошти він отримав на закупівлю обладнання для кондитерського цеху.

Про це пише Міністерство економіки України.

Продукцію підприємця купують далеко за межами села, а хліб возять навіть у сусідню Сумську область. Сім’я підприємця забезпечує роботою близько 40 місцевих мешканців та купує у селян молоко, овочі та фрукти за трохи вищими цінами, ніж у інших громадах.

Пекарня і сироварня не зупиняла роботу навіть у найбільш критичний період війни, коли російські окупаційні війська підійшли дуже близько. 

«На грантові кошти ми купили тістоміс, пічку, кухонні меблі. Зараз випікаємо близько 100-150 кілограмів тортів на день», — зазначає Володимир Опришко.

Аби швидко запустити виробництво, на роботу запросили кондитера з досвідом і взяли ще кілька нових працівників. Усю продукцію продають через власну мережу магазинів.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.