Підприємиці з України можуть виграти поїздку до Парижу

В Україні стартував конкурс для підприємиць. Переможниця премії «Створено жінками - 2023» отримає 100 000 грн на розвиток власної справи та поїздку в Париж. 

Крім грошової допомоги, всі фіналістки отримають консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті. 

Про це повідомляє портал ГУРТ.

Подача заявок розпочалась 3 лютого. В конкурсі можуть взяти участь жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну. 

Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня 2023 року заповнити заявку на сайті: https://womanccifu.com/  та надати пакет документів:

  • презентація
  • коротке відео про проєкт 
  • офіційний реєстраційний документ.

«На момент подачі документів компанія має працювати мінімум 3 місяці і мати певні результати. Кожна заявка оцінюється за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі»,  — ідеться у повідомленні. 

Довідково: за останні 5 років участь у конкурсі «Створено жінками» взяло 347 підприємиць. Фіналістками стали 26 жінок, переможницями — 12, ще 4 отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо. За 5 років було виплачено майже півмільйона гривень. 

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.