Гранти до 10 тисяч євро: відкрито набір на програму для жінок-підприємниць в агропродовольчому секторі від EIT Food

Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food.

Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в 1 000 євро протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5000 та €10,000 на розвиток власної справи.

Протягом 6 місяців на 10 обраних учасниць чекає індивідуальна робота з менторами, участь в офлайн подіях та тренінгах, розвиток бізнес-навичок та збільшення партнерських контактів. Програма реалізується одночасно в різних країнах Європи та об’єднає понад 500 агроінноваторок.

"Наша місія  — надихнути, навчити та підтримати українських підприємиць на шляху до успіху в бізнесі. Участь в програмі допоможе учасникам, здобути необхідні знання для розвитку та масштабування бізнесу, а також розширити мережу корисних контактів", — Марія Романова, директорка інноваційної компанії Radar Tech, експертка з інновацій та розвитку бізнесу, менторка стартапів та підприємців.


Претендентка на участь у  програмі повинна відповідати таким критеріям:

 • Ідентифікувати себе жінкою;

 • Бути резиденткою, а у випадку наявності стартапу/компанії мати реєстрацію в Україні;

 • Мати агропродовольчу бізнес-ідею або чинний бізнес, якому менш як три роки з моменту офіційної реєстрації;

 • Раніше не отримувати фінансування на пропоновану ідею (інвестиції/гранти) на суму понад €60 000.

Таймлайн програми:

 • 24 травня — кінцевий строк подання заявок;

 • 10 червня — оголошення результатів відбору;

 • середина червня  — офлайн-знайомство з наставниками та експертами в м. Київ/Львів;

 • червень - листопад — індивідуальна робота з ментором, онлайн-тренінги з підприємництва, маркетингу, брендингу, продажів, фінансів 

Листопад 2024

 • фінальний форум та презентація інвесторам та журі в Києві;

 • нагородження грантами в розмірі €5000 та €10,000 на розвиток власної справи чи стартапу;

 • доступ до міжнародної спільноти та інших програм і можливостей EIT Food 500+ підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.

Як взяти участь?

Щоб долучитись до програми, потрібно пройти відбір та подати заявку на участь українською мовою до 24 травня 2024 року.

Участь у програмі безоплатна. Організатор покриває всі витрати на участь.

Навчання відбуватиметься в форматі онлайн та офлайн — попередньо заплановані три зустрічі в Києві.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

EIT Food — найбільша та найдинамічніша у світі спільнота харчових інновацій, яка працює над тим, щоб зробити систему харчування більш здоровою та стійкою.

За підтримки Європейського Інституту Інновацій та Технологій (EIT), органу Європейського Союзу, EIT Food інвестує в проєкти, організації та окремих осіб, які поділяють цілі щодо створення здорової та сталої продовольчої системи. EIT Food розкриває інноваційний потенціал бізнесів та університетів, створює та масштабує агропродовольчі стартапи для виведення на ринок нових технологій та продуктів. Окрім цього ініціатива спрямована на навчання підприємців та професіоналів навичкам, необхідним для трансформації продовольчої системи, аби ставити споживача в центр роботи, вибудовуючи довіру зі споживачами демонструючи їм походження продуктів.

EIT Food є однією з дев'яти інноваційних спільнот, створених Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT), незалежним органом ЄС, заснованим у 2008 році з метою стимулювання інновацій та підприємництва в Європі.  

Детальніше  про EIT Food на сайті: www.eitfood.eu та соціальних мережах Х, Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram.

Radar Tech — інноваційна компанія, яка була створена у 2016 році як перший корпоративний акселератор в Україні та допомагає стартапам, корпораціям і екосистемам визначати свій шлях до розвитку та інновацій.

МЕДІА КОНТАКТ
Анастасія Романова – програмна менеджерка
info@radartech.com.ua

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.