Ягідники Львівщини можуть отримати до 25 тисяч доларів США
Виробники ягід, овочів та продуктів аквакультури зі Львівщини зможуть отримати до $25 тис. грантої підтримки від ФАО.
Про це повідомили у Департаменті агропромислового розвитку ЛОВА.
Проєкт спрямований на мікро- та малих виробників аграрної продукції. Обов’язковою умовою для отримання гранту є реєстрація у Державному аграрному реєстрі.
«Сума гранту — від $1 тис. до $25 тис. у гривневому еквіваленті. Власний внесок повинен бути не менше 10% від загальної суми проєкту (у фінансовій і натуральній формі). Участь у програмі можуть взяти фізичні особи, фізичні особи-підприємці та юридичні особі. Інші вимоги залежать від сектору діяльності», — повідомли в Департаменті.
Для ягідництва:
- Від 1 га до 20 га землі на початку інвестування
- Виробник зареєстрований в установленому порядку у Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Для овочівництва:
- Виробники, які вирощують овочі в теплицях від 0,5 га до 2 га
- Спеціалізовані виробники овочів, які вирощують овочі у відкритому ґрунті від 3 га до 30 га
- Виробники, що спеціалізуються на вирощуванні овочів в теплицях (від 0,5 га до 2 га теплиць) і у відкритому грунті — до 30 га в цілому
- Переробники овочів, які закуповують їх у місцевих фермерів
- Виробник зареєстрований в установленому порядку в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Для сектору аквакультури:
- Аквакультура є основним або одним з основних видів економічної діяльності підприємства
- До 20 га ставкового виробництва
- Підприємець має діючий договір оренди ставка ще мінімум на 3 роки або є власником землі, на якій розташований об’єкт
- Мінімум 3 роки діяльності.
Термін подання заяв: 16 січня — 15 лютого 2023 року. Податись на участь у конкурсі грантів потрібно через Державний аграрний реєстр. Детальна інформація про конкурс та проект — у записі передзаявочного вебінару.
Гранти передбачені у рамках проєкту ФАО «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах».